ПРО КОМПЛЕКС
MALL
ПРО КОМПЛЕКС
Однією з головних переваг бізнес-центру IDM Mall є обслуговування від управлінської компанії, яка буде здійснювати повний цикл операційної діяльності бізнес-центру.
K
ІНВЕСТИЦІЯ В УЖГОРОД
Ужгород вже понад 10 років популярний серед IT спеціалістів з усієї країни, тому на комфортні офіси тут завжди є попит, що не залежить від сезону. Не користуєтесь офісними приміщеннями? Тоді заробіть на них, здавши в оренду. Люди створюють нові робочі місця — ви отримуєте дивіденди.
НАША ЦІЛЬ - НАДАТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ ЦІННІСТЬ ЧЕРЕЗ ЯКІСНИЙ СЕРВІС
Повноцінний підземний паркінг
Маючи підземний паркінг Ви можете більше не хвилюватися про 20-хвилинне прогрівання свого автомобіля або необхідність чистити його від снігу після закінчення робочого дня. Сучасні підземні паркінги обладнані цілодобовим відеоспостереженням, вентиляцією повітря, системою пожежогасіння й димовидалення - все це заради безпеки.
Пасажирський та грузові ліфти
У комплексі передбачені сучасні високошвидкісні грузові та пасажирські ліфти. Використання передових новітніх технологій дає можливість пришвидшувати усі сфери нашої діяльності. Зокрема, це важливо для тих, хто бажає раціонально використовувати свій час, не гаючи його на очікування.
Цілодобовий відеонагляд
Система цілодобового відео нагляду в IDM Mall дозволяє контролювати територію, а значить - забезпечувати безпеку всіх, хто знаходитиметься у комплексі. По периметру території встановлені відеокамери, зображення яких буде цілодобово під спостереженням операторів. Відеокамери встановлюватимуться також у підземному паркінгу.
Теплові насоси
Тепловий насос - це альтернатива газовому або електричному котлу, принцип роботи якого грунтується на виробленні тепла. Тепловий насос, в свою чергу, не виробляє тепло - він бере енергію повітря з вулиці, води або ж грунту, і переносить в приміщення. Таким чином, тепловий насос може працювати на опалення, кондиціонування повітря і навіть на нагрів води.
Алюмінієвий фасад
Алюмінієвий фасад має велику кількість переваг. Найголовнішою є стійкість до перепадів температур та впливу атмосферних явищ (дощ, сніг, мороз). Крім цього, вони є дуже стійкими до механічних пошкоджень та обіцяють слугувати напротязі довгих років.
Легка транспортна розв'язка
Це означає, що Ви можете раціонально використовувати свій час, не витрачаючи його на затори чи об'їзди. Буквально за декілька хвилин можна дістатися будь-якої точки міста, адже торгово-офісний центр IDM Mall знаходиться у самому серці міста.
Доступ в приміщення для інклюзивних людей
Доступ в приміщення для інклюзивних людей означає, що в житті та історії нового торгівельно - офісного комплексу IDM Mall братимуть участь абсолютно різні люди - не залежно від зовнішніх чи фізичних даних, походження, гендеру, стану здоров'я та інших ознак. Відтепер фізичні відхилення не стануть перешкодою для співпраці та досягнення мети.
Засоби електрообліку
У IDM Mall відсутня технічна можливість встановлення індивідуальних лічильників, проте, будуть встановлені окремі засоби електрообліку в кожному приміщенні, щоб забезпечити зручність та можливість власників раціонально заощаджувати. З їх допомогою Ви зможете контролювати використання електроенергії та не переплачувати.
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
м.Ужгород, наб. Незалежності, б. 9
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
© 2021 ○ all rights reserved