ПОКУПЦЯМ
MALL
ПОКУПЦЯМ
Бізнес центр знаходиться в активній частині міста з великим потоком людей. Приміщення IDM Mall підійдуть для різнопланової підприємницької діяльності
П
УМОВИ
При 100% оплаті - найвигідніший варіант придбання нерухомості в IDM Mall.
Розтермінування
Безвідсоткове розтермінування від забудовника - відмінний спосіб придбати нерухомість без переплат. Такий спосіб оплати дає можливість встановити комфортний графік погашення, який дозволить протягом будівництва будинку виплатити всю вартість нерухомості рівними платежами. Перший внесок - 50% від вартості нерухомості.

Сума несплаченого залишку вноситься рівними частинами щомісяця (не пізніше 20 числа кожного місяця).
Комерційні приміщення
Ми проєктуємо комерційні приміщення з урахуванням усіх потреб майбутніх компаній. Наш об'єкт знаходяться у центральному районі міста на перетині пішохідних та автомобільних потоків, що є одним з ключових критеріїв для вибору комерційної нерухомості. Наш об'єкт привертає увагу не тільки містян, а й представників бізнесу.
Офісні приміщення
Майбутні офіси будуть оснащені розумними технологіями (централізованим управлінням системами життєзабезпечення, налаштованим мікрокліматом, температурою, вологістю).
Орендувати офіс в бізнес центрі IDM Mall – це ознака успішності, стабільності і процвітання компанії. Клієнтами таких офісних центрів є переважно іноземні організації, а також найбільші представники вітчизняного бізнесу.
КОНТАКТИ
КОНТАКТИ
м.Ужгород, наб. Незалежності, б. 9
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
© 2021 ○ all rights reserved